Přípravář/rozpočtář

Popis pozice:

• zajištění zásobování, kontrola materiálu a jeho kvality

• vedení související dokumentace a evidence

• zajištění a kompletace dokladů podle podmínek zadávací dokumentace

• příprava smluvní dokumentace

• zajištění poptávek prací a materiálu

• připravovat a kalkulovat cenové nabídky vodohospodářských zakázek

• poptávat subdodavatele a optimalizovat náklady

• zpracovávat a kontrolovat stavební rozpočty

• podílet se na předvýrobní přípravě projektu

Požadujeme:

• vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru

• zkušenosti s přípravou staveb výhodou

• znalost zákona o zadávání veřejných zakázek

• schopnost týmové spolupráce

• pečlivost, spolehlivost, loajalita, pracovitost

• řidičský průkaz pro skupinu B

Nabízíme:

• perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti

• velmi dobré platové ohodnocení v závislosti na praxi

• podpora dalšího vzdělávání pro rozvoj osobnosti a znalostí

• možnost dalšího profesního rozvoje

• příspěvek na stravování

Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 482 729 011 nebo emailem na info@1jhs.cz .